o nás logo

O nás

Spectrum group je mladá a dynamická společnost s působností v České a Slovenské republice. Naším cílem je poskytovat klientům komplexní a optimální služby v oblasti správy jejich nemovitostí. Snažíme se o dokonalou orientaci na zákazníka, zkoumáme potřeby našich klientů, a tak vytváříme plnohodnotné portfolio služeb. Své aktivity směřujeme hlavně na společnosti, které hledají dlouhodobý partnerský vztah naplněný důvěrou v naše odborné schopnosti podložené měřitelnými výsledky.

Naše služby

Díky našemu odbornému realizačnímu týmu a prověřené paletě dodavatelů jsme schopni řešit profesionálně Vaše požadavky a neustále inovovat námi poskytované služby. Pokud se rozhodnete spolupracovat s námi, garantujeme Vám spolehlivou službu vytvořenou manažery s dlouholetými zkušenostmi. Na Vaše potřeby umíme reagovat promptně a kvalitu práce si zachováváme i v rámci složitých projektů. Umíme naslouchat, vyslechneme si Vaše požadavky a představy a na jejich základě pro Vás vytvoříme službu na míru.

Naše správa budov znamená převzetí Vašich každodenních starostí a odpovědností. Důslednou kontrolou, řešením problematiky nájemného, dodavatelských vztahů a administrativních procesů Vám poskytneme plný servis zabezpečující úspěšný chod Vašeho projektu a zároveň maximalizujeme výnosnost investice pro majitele, resp. investora.


Spectrum
Group Vám  poskytne co nejvyšší úroveň správy majetku a bude neustále udržovat hodnotu nemovitosti, dodávat přesné podklady pro Vaše účetní, evidovat stav majetku a poskytovat takové služby, které zabezpečí co nejlepší návratnost investic a spokojenost nájemníků.

Náš přístup prostřednictvím integrovaných služeb pro nemovitosti Vám umožňuje zvolit si balík služeb, případně jen jejich část potřebnou pro Vaši společnost. Poskytujeme komplexní outsourcing služeb potřebný pro primární aktivity. Dokážeme Vám vypracovat program na míru, který bude vyhovovat Vašim konkrétním potřebám.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Společnost Spectrum Group Vám poskytne různorodé čistící služby, díky kterým se ve svých prostorech budete cítit vždy komfortně, čistě a příjemně. Specializujeme se na úklid jak administrativních, tak i průmyslových, obchodních a nemocničních prostorů. Provádíme na vysoké úrovni periodické, hloubkové, výškové čištění a sanitaci.

Úklid je vykonávaný vyškolenými pracovníky, kteří mají potřebnou kvalifikaci, jsou zaškolení v používání strojů a chemie. Při práci používáme vždy nejnovější a nejkvalitnější zařízení. Naše čistící stroje jsou šetrné jak k  Vašemu majetku, tak i k životnímu prostředí. Při čištění dodržujeme všechny předpisy BOZP.

Váš vnější areál je místo, kde si Vaši klienti a návštěvníci vytvoří první dojem z Vaší firmy. Součástí budov, staveb a domova je i zeleň v jejich okolí. Profesionální péče o ni je nevyhnutelností. 


– Standardní údržba zeleně (sekání trávníků, vyhrabání listí, údržba květinových a trvalkových záhonů, pletí)
– Řez stromů a keřů 

– Stříhání živých plotů 

– Frézování pařezů

– Štěpkování dřevní hmoty

RESPEKT_2

Respekt

INOVACE

Inovace

KVALITA1

Kvalita

logo_grey
c
b
d
a
logo_1

„Máme zkušenosti, vize a cíle jak naplnit Vaše očekávaní“

Naši klienti

avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1
avion_1

Kontaktní formulář

Zeptejte se nás na cokoli

LOGO

Kontakt

W.A. Consulting s.r.o.

Azalková 530

252 42 Horní Jirčany

Česká republika

+ 420 739 290 095

+ 420 608 892 892

info@spectrumgroup.com