LOGO

„Máme zkušenosti, vize a cíle jak naplnit Vaše očekávaní“

O nás

Spectrum group je mladá a dynamická společnost s působností v České a Slovenské republice.
Našim cílem je poskytovat klientům komplexní a optimální služby v oblasti správy jejich
nemovitostí. Snažíme se o dokonalou orientaci na zákazníka, zkoumáme potřeby našich klientů,
a tak vytváříme plnohodnotné portfolio služeb. Své aktivity směřujeme hlavně na společnosti,
které hledají dlouhodobý partnerský vztah naplněný důvěrou v naše odborné
schopnosti podložené měřitelnými výsledky.

logo_grey
c
b
d
a

Naše služby

Naše správa budov znamená převzetí Vašich každodenních starostí a odpovědností. Důslednou kontrolou, řešením problematiky nájemného, dodavatelských vztahů a administrativních procesů Vám poskytneme plný servis zabezpečující úspěšný chod Vašeho projektu a zároveň maximalizujeme výnosnost investice pro majitele, resp. investora.


Spectrum
Group Vám  poskytne co nejvyšší úroveň správy majetku a bude neustále udržovat hodnotu nemovitosti, dodávat přesné podklady pro Vaše účetní, evidovat stav majetku a poskytovat takové služby, které zabezpečí co nejlepší návratnost investic a spokojenost nájemníků.

Náš přístup prostřednictvím integrovaných služeb pro nemovitosti Vám umožňuje zvolit si balík služeb, případně jen jejich část potřebnou pro Vaši společnost. Poskytujeme komplexní outsourcing služeb potřebný pro primární aktivity. Dokážeme Vám vypracovat program na míru, který bude vyhovovat Vašim konkrétním potřebám.

Popis relevantních služeb uvádíme níže.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Společnost Spectrum Group Vám poskytne různorodé čistící služby, díky kterým se ve svých prostorech budete cítit vždy komfortně, čistě a příjemně. Specializujeme se na úklid jak administrativních, tak i průmyslových, obchodních a nemocničních prostorů. Provádíme na vysoké úrovni periodické, hloubkové, výškové čištění a sanitaci.


Úklid je vykonávaný vyškolenými pracovníky, kteří mají potřebnou kvalifikaci, jsou zaškolení v používání strojů a chemie. Při práci používáme vždy nejnovější a nejkvalitnější zařízení. Naše čistící stroje jsou šetrné jak k  Vašemu majetku, tak i k životnímu prostředí. Při čištění dodržujeme všechny předpisy BOZP.

Váš vnější areál je místo, kde si Vaši klienti a návštěvníci vytvoří první dojem z Vaší firmy. Součástí budov, staveb a domova je i zeleň v jejich okolí. Profesionální péče o ni je nevyhnutelností.

Reference

logo_1
logo_1
logo_1
logo_1
logo_1
logo_1
logo_1
logo_1
LOGO

Kontakt

W.A. Consulting s.r.o.

Azalková 530

252 42 Horní Jirčany

Česká republika

+ 420 739 290 095

+ 420 602 590 599

info@spectrumgroup.com